ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

برگزاری اولین جلسه کارگروه اجرایی قانون همسان‌سازی حقوق بازنشستگان :

0
اولین جلسه کارگروه نحوه اجرای قانون همسان‌‌سازی حقوق بازنشستگان و مستمری‌‌‌بگیران تامین اجتماعی در محل معاونت فرهنگی و اجتماعی این سازمان برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این جلسه که معاونان، مدیران و مسئولان حوزه‌‌‌‌های ذیربط سازمان و همچنین مسئولان کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌‌‌‌بگیر سراسر کشور و اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری حضور داشتند، جعفریان، مشاور عالی اجرایی، دستیار مدیرعامل و معاون فرهنگی و اجتماعی بر ضرورت دقت و حساسیت لازم در اجرای کامل قانون مذکور و رعایت عدالت در اجرای آن تاکید کرد و گفت: قانون همسان‌‌‌سازی حقوق بازنشستگان و مستمری‌‌‌بگیران تامین اجتماعی از دیرباز به عنوان یکی از مطالبات و انتظارات مهم و اساسی عزیزان بازنشسته و مستمری‌‌‌‌بگیر مطرح بوده است که براساس تکالیف قانونی و مصوب مجلس شورای اسلامی اجرا خواهد شد.

وی از تشکیل کارگروه تخصصی با حضور نمایندگان حوزه‌‌‌‌های ذیربط و همچنین برگزاری اولین جلسه آن با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع با هدف پیگیری مراحل و فرایندهای اجرایی این قانون از جمله پیش‌‌‌‌‌بینی منابع مورد نیاز و ارائه پیشنهادات عملیاتی در این زمینه خبر داد.

در ادامه این نشست‌‌‌زدا، معاون بیمه‌‌‌‌ای سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه تمامی زیرساخت‌ها و تمهیدات لازم در حوزه نرم‌‌‌‌افزاری برای اجرای قانون همسان‌‌‌‌سازی فراهم است، اظهار داشت: این معاونت آمادگی کامل دارد تا به نحو مطلوبی در این زمینه گام بردارد.

وی افزود: در راستای انجام بهینه امور در این زمینه، کارگروهی در معاونت بیمه‌‌‌ای تشکیل و سناریوهای متعددی در جهت پیاده‌‌‌‌سازی قانون مذکور طراحی و تهیه شده که قابل ارائه است.

بیات، رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌‌‌‌بگیر سراسر کشور و صادقی، رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری نیز با تشکر از حسن نظر نوربخش، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و همچنین تمامی معاونان و مدیران سازمان، اجرای قانون همسان‌‌‌‌‌سازی را عاملی مهم در افزایش سطح رضایتمندی بازنشستگان و مستمری‌‌‌‌بگیران برشمردند و ابراز امیدواری کردند تا هرچه زودتر زمینه اجرایی آن که بخش قابل توجهی از جامعه هدف را منتفع خواهد کرد، فراهم شود.

منبع : https://www.ilna.ir

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد جامعه ای شاداب وبا رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم برای همگان بویژه بازدید کنندگان این سایت اقتصادی سلامتی ونیکبختی آرزو می نمایم. با تشکر مدیر و مسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی