ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

مزایای بیمه عمر پاسارگاد نسبت به سایر شرکت های بیمه:

0


۱- در طرح بیمه عمر و تأمین آتیه حق بیمه پوشش های اضافی ( حادثه ، امراض ، از کار افتادگی ) جداگانه دریافت نمی گردد بلکه از اصل حق بیمه کسر می گردد بنابراین لازم نیست بیمه گذار حق بیمه اضافه نسبت به حق بیمه اصلی پرداخت نماید . در صورتیکه در برخی از شرکتها این حق بیمه جداگانه محاسبه و دریافت می شود .

۲- سقف پرداخت بیماریهای خاص درشرکت بیمه پاسارگاد به ازاء هر بیماری خاص یکبار می باشد در مجموع ۵ بار . به عنوان مثال اگر بیمه گذار یکبار به علت سکته قلبی خسارت دریافت نمود ، بار دیگر دچار سکته مغزی گردید
باز هم خسارت بیماریهای خاص را دریافت خواهد کرد . در بسیاری از شرکتهای بیمه این پرداخت خسارت فقط یکبار در طول مدت قرارداد می باشد .

۳- یکی از پوششهای بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد پوشش از کارافتادگی می باشد . اگر بیمه گذار دچار ازکارافتادگی دائم گردید شرکت بیمه موظف به پرداخت حق بیمه بیمه گذار تا پایان قرارداد می باشد . علاوه بر آن مبلغی نیز به عنوان سرمایه از کار افتادگی پرداخت میشود که البته بسیاری از شرکتها فقط یکیشو میدن.

۴- نکته بسیار مهم دیگر هنگام بازخرید بیمه نامه می باشد . در اکثر شرکتهای بیمه در شرایط بیمه نامه ذکر گردیده که در صورت بازخرید مبلغ ارزش بازخرید ، مقدار اندوخته با سود تضمینی ۱۵% می باشد . نکته نگران کننده تر این است بعضی شرکتها حتی جریمه هایی هم برای بازخرید در نظر گرفته اند و تحت عناوین مختلف از اصل مبلغ ارزش بازخرید کسر می کنند . در شرکت بیمه پاسارگاد مبلغ بازخرید بیمه نامه تقریباً به همان نسبت سود مشارکت که هر ساله توسط شرکت اعلام می گیرد قابل بازخرید می باشد.

۵- یکی از پوششهای بیمه نامه پوشش فوت به علت حادثه می باشد . زلزله و آتش فشان ، شورش و بلوا جزء استثنائات این پوشش در بسیاری از شرکتهای بیمه می باشد . اما در بیمه پاسارگاد در صورت در خواست بیمه گذار این پوشش نیز مانند سایر پوششها به بیمه گذار قابل ارائه می باشد .

۶- نوعی از پرداخت نیز به صورت سپرده می باشد که فقط در شرکت بیمه پاسارگاد ارائه می گردد . این طرح برای آسودگی خاطر بیمه گذاران و عدم مراجعه مکرر به بانک ارائه گردیده است .

۷- بیمه پاسارگاد به عنوان اولین شرکت خصوصی بیمه می باشد که دارای شرکت بیمه اتکایی می باشد . شرکت بیمه اتکایی ایرانیان اولین شرکت بیمه اتکایی خصوصی در ایران می باشد و قسمت اعظم سهام آن متعلق به هولدینگ پاسارگاد و شرکت پارس آریان می باشد .
و . . .

منبع : https://forum.persiantools.com/threads

هدف از راه اندازی سایت اقتصادی ایران بررسی مسائل ومعضلات اقتصادی ایران وارائه راهکارهای مناسب می باشد . به امید روزی که شاهد جامعه ای شاداب وبا رونق وشکوفائی اقتصادی باشیم برای همگان بویژه بازدید کنندگان این سایت اقتصادی سلامتی ونیکبختی آرزو می نمایم. با تشکر مدیر و مسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرومسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی