ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

شبکه شتاب چیست؟

0

خبرگزاری میزان- با راه اندازی شبکه شتاب، تمامی کارت‌های عضو این شبکه با رعایت استاندارد‌ها می‌توانند از خدمات دیگر بانک‌های عضو این شبکه استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، با راه اندازی شبکه شتاب، کارت همه بانک‌های عضو در این شبکه با رعایت استاندار‌ها بر روی پایانه‌های فروش (POS) و دستگاه‌های خودپرداز (ATM) سایر بانک‌ها و همچنین دستگاه‌های کارتخوان شعب (PINPAD)، درگاه‌های پرداخت اینترنتی، تلفن بانک و… سایر بانک‌ها نیز قابل استفاده است.

همچنین با استفاده از امکانات شبکه شتاب همه دارندگان کارت اعضا این شبکه می‌توانند از هر دستگاه خودپرداز متصل به شبکه شتاب وجه خود را دریافت کنند یا با استفاده از پایانه‌های فروش متصل به شبکه شتاب اقدام به خرید خدمات و کالا نمایند.

لازم به ذکر است که با سرمایه‌گذاری بهینه در شبکه‌های POS و ATM در سطح کشور، بانک‌ها قادر به استفاده از سرمایه‌گذاری‌های انجام شده یکدیگر هستند و مرکز شتاب تمام کنترل‌های مورد نیاز را به عمل می‌آورد و پایاپای لازم بین بانک‌ها را انجام می‌دهد.

منبع : http://www.mizanonline.ir/fa/news/390353

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی