ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

شهرداری تهران با تأمین اجتماعی تعامل خواهد کرد:

0

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، گفت: مدیریت شهری و تأمین اجتماعی در مورد بدهی‌های سنواتی شهرداری تهران که از سال‌های گذشته انباشته شده است، تعامل خواهند کرد.

به گزارش تیتربرتر – “ابراهیم شیخ” با اشاره به  انتشار خبری به نقل از معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی مبنی بر بدهی ۴۷۰ میلیارد تومانی شهرداری تهران به سازمان تأمین اجتماعی تا سال ۹۴ و مسدود شدن حساب‌های شهرداری تهران،اظهار داشت: پس از اعلام این مطلب با “حسن زدا” معاون محترم سازمان تأمین اجتماعی، تماس تلفنی داشتم که ایشان در این گفتگو این نقل و قول را تکذیب کرد.

وی افزود: مسائل و مشکلات حساب‌های فی مابین شهرداری تهران و سازمان تأمین اجتماعی نیز در این گفتگو مطرح شد.
معاون شهردار تهران با اعلام این که مصاحبه معاون سازمان تأمین اجتماعی منجر به سوء تفاهم شده و از این‌ رو قرار است تکذیبه ای از سوی سازمان مذکور منتشر شود، تأکید کرد: مدیریت شهری و تأمین اجتماعی در مورد بدهی‌های سنواتی شهرداری تهران که از سال‌های گذشته انباشته شده است، تعامل خواهند کرد.
شیخ با تأکید بر این که رسیدگی به مسائل و مشکلات درمان و بیمه پرسنل، یکی از مهم‌ترین وظایف معاونت توسعه منابع انسانی است، بیان کرد: همکاران خدوم و تلاشگر مجموعه مدیریت شهری به هیچ عنوان نگران نباشند، ما نسبت به موضوعات مروبط به همکاران پایش لحظه‌ای انجام می‌دهیم و با تمام توان، حداکثر اهتمام و مساعی خود را در جهت دفاع از حقوق و منافع همکاران شهرداری انجام خواهیم داد.
منبع : http://www.titrebartar.ir/view-65024.html

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی