ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

تشکیل هلدینگ‌های تجاری، تنها راه نجات تولیدکننده‌های کوچک :

0
حسینی صدر در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد:

کارشناس تجارت گفت: تجمیع تولیدکننده های کوچک در قالب هلدینگ های بزرگ صاحب برند، موجب اشتغالزایی و افزایش صادرات خواهد شد.

موید حسینی صدر کارشناس تجارت در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کردبرای کسب موفقیت در تولید و رونق بازار کشور، نیازمند توجه به بازارهای بین المللی هستیم و این اتفاقی است که در تمام کشورهای پیشرفته دنیا افتاده است.

وی در ادامه افزود: در صورتیکه بتوانیم در کشور هلدینگ های بزرگ تشکیل داده که صاحب برند مشخص و قوی باشند، شرکت‌ها و تولیدکننده‌های کوچک می توانند قدرت گرفته و در بازار رقابت داخلی و خارجی با پشتوانه کافی وارد شوند.

حسینی صدر اضافه کرد: برندسازی می تواند در عین جلوگیری از زمین خوردن تولیدکننده های کوچک، موجب اطمینان و اعتماد بیشتر مردم برای خرید کالای مورد نیازشان شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن دوره نهم مجلس تصریح کرد: تجمیع تولیدکننده های کوچک در قالب هلدینگ های بزرگ صاحب برند؛ نه تنها به تولید ملی کمک می‌کند، بلکه موجب اشتغالزایی و افزایش صادرات نیز خواهد شد.

وی با با بیان اینکه توجه به تشکیل این هلدینگ ها در کشور ما مغفول مانده است،گفت: دربرخی از کشورهای دنیا این هلدینگ ها و شرکت های بزرگ با دو نام تجاری، یکی برای فعالیت و فروش داخلی و دیگری برای جذب مشتری در خارج فعالیت می‌کنند.

حسینی صدر در پایان تاکید کرد: با توجه بیشتر مسئولان و برنامه ریزان کشور به مبحث تجمیع تولیدکننده ها، شاهد رونق تولید ملی در آینده نزدیک باشیم.

منبع : http://www.yjc.ir/fa/news/6326998

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی