ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

افزایش بضاعت مالی بازنشستگان و مستمری بگیران از راهبردهای اصلی سازمان تأمین اجتماعی است:

0
مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تأمین اجتماعی:

افزایش بضاعت مالی بازنشستگان و مستمری بگیران از راهبردهای اصلی سازمان تأمین اجتماعی است.

مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تأمین اجتماعی گفت: افزایش بضاعت مالی بازنشستگان و مستمری بگیران و ارتقاء خدمت رسانی به این عزیزان از راهبردهای اصلی سازمان تأمین اجتماعی است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مهندس سید محمدعلی جنانی در مصاحبه با رادیو تهران اظهار داشت: برای بهبود وضعیت معیشت بازنشستگان در سال های اخیر میزان افزایش حقوق این عزیزان همواره بیش از نرخ تورم بوده است و علاوه بر این با پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز در قانون برنامه ششم توسعه گنجانده شده است.
وی با بیان اینکه درباره نحوه همسان سازی حقوق بازنشستگان دیدگاه های متفاوتی وجود دارد، گفت: از نظر سازمان تأمین اجتماعی این کار بایستی با رعایت اصول و قواعد بیمه گری انجام شود و نقطه نظرات و دیدگاههای سازمان تأمین در مبادی تخصصی مربوطه ارائه می شود.
مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تأمین اجتماعی با تأکید بر اراده و آمادگی کامل سازمان تأمین اجتماعی برای اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان، گفت: بر اساس قانون برنامه ششم توسعه منابعی برای اجرای این قانون پیش بینی شده است که امیدواریم با تحقق آن امکان اجرای همسان سازی حقوق بازنشستگان در طول برنامه ششم توسعه فراهم شود.

منبع : http://www.tamin.ir/News/Item/49485/2/49485.html

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی