ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

سلبریتی چیست و چگونه یک سلبریتی شویم؟

0

سلبریتی چیست : سلبریتی  (Celebrity) واژه ای است که معمولا برای افراد معروف به کار می رود ، افرادی که طرفداران زیادی دارند . این افراد می توانند خواننده ، بازیگر، فوتبالیست، ورزشکار، مجری تلویزیون و … باشد . شاید بسیاری از افراد دوست داشته باشند روزی سلبریتی شوند اما از آنجایی که هر حرفه ای سختی های خاص خودش را دارد ، سلبریتی بودن هم همینطور است . چرا که دائم در کانون توجه هستند و کوچکترین حرکاتشان ممکن است حواشی زیادی برایشان به وجود آورد . در این بخش از مجله اینترنتی بیر کلیک قصد داریم بدانیم سلبریتی چیست و چگونه یک سلبریتی شویم . تا انتها همراه ما باشید .

روزگاری، سلبریتی ها و ستاره های سینما برای مخاطبان خود یادآور توانایی ها و استعدادهای خارق العاده شان در دنیای هنر بودند، اما امروزه، رسانه های جمعی عوامل دیگری را برای برتری و به شهرت رسیدن افراد به وجود آورده اند که همین، تشخیص خاستگاه به شهرت رسیدن آنان را دشوار می کند . در جامعه معاصر سلبریتی بودن لزوما به این معنی نیست که یک فرد در مقایسه با میانگین افراد آن جامعه از استعداد و مهارت بیشتری برخوردار است، بلکه صرفا به این معنی است که یک نفر بهتر از دیگران توانسته کالایی را که مردم می خواهند، به خوردشان بدهد . فرقی ندارد این کالا زیبایی ای با سبک بوراک اوزچویت  باشد یا فعالیت های بشر دوستانه کریستیانو رونالدو .

مهم این است که مردم با دیدن آن بتوانند رویایی از آن چه را ندارند، در سر بپرورانند. به همین خاطر است که با بررسی سلبریتی های هر جامعه می توان به فرهنگ توده ای و شکاف های اصلی آن جامعه در یک دوره مشخص پی برد . چرا که فرهنگ شهرت چیزی فراتر از علاقه به آدم های مشهور، انعکاسی از ارزش های جمعی و نمایش رابطه پیچیده میان انتظارات اجتماعی و واقعیت های اجتماعی- اقتصادی است .

ما طرفدار آن چیزی هستیم که نداریم و دوست داریم روزی به دست بیاوریم . ما جذب سبک زندگی، زیبایی، ثروت، شهرت و نوع دوستی سلبریتی ها می شویم، چون پکیج کاملی از همه آن چیزهایی است که در زندگی انتظارش را می کشیم. پس بیهوده نیست که به آن ها عشق می ورزیم و دوستشان داریم.

هنگامی که به سبک لباس پوشیدن و استایل افراد مشهور توجه می کنید به نظر می رسد برای شما نیز می تواند مناسب باشد . اگر می خواهید شیوه زندگی خود را تغییر دهید الگو گرفتن از یک فرد مشهور می تواند به شما کمک کند.

چگونه یک سلبریتی شویم ؟ 

۱ – تناسب اندام

سلبریتی ها مانند ورزشکاران حرفه ای فعال هستند. یک برنامه تمرینی مناسب انتخاب کنید و با آن هماهنگ باشید. نگه داشتن تناسب اندام علاوه بر زیبایی مزایای زیادی برای پوست و موی شما خواهد داشت.

۲ – تغذیه مناسب

وعده های غذایی نامنظم و مصرف فست فود می تواند برای سلامتی شما مشکل ایجاد کند. پوست شما نشان دهنده چیزی است که می خورید. بنابراین غذای سالم و خوب مصرف کنید. اگر از افراد مشهور پیروی می کنید می توانید رژیم غذایی آن ها را بیابید. هر برنامه ای که به سبک زندگی شما شبیه است را انتخاب کرده و از آن پیروی کنید.

۳ – مراقبت از پوست

به پوست خود بیشتر از سایر نقاط بدن توجه کنید. در حالی که آرایش می تواند یک ترفند زیبایی باشد اما مراقبت دائمی به درخشش پوست شما کمک می کند. اکثر افراد مشهور از درمان های معمولی پوست استفاده می کنند که می توان از یک متخصص پوست دریافت کرد.
علاوه بر این روزانه از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

همچنین بخوانید :   تصاویر مهشید ناصری همسر دوم بازیگر معروف پشت صحنه سریال عقیق

۴ – استفاده از عینک آفتابی

یکی از چیزهایی که همه افراد مشهور در آن مشترک هستند استفاده از عینک آفتابی است. می توانید با دیدن عکس های آن ها مدل عینک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

۵ – لبخند زیبا

لبخند می تواند مسری باشد. یک دندان پزشک می تواند به سفید کردن دندان ها و درخشش آن ها کمک کند. مراقبت های خانگی مثل مسواک زدن، نخ دندان، دهان شویه و … را از یاد نبرید.

۶ – لباس مناسب

از آن جا که لباس سلبریتی ها معمولا طراحی شده و توسط خیاط مخصوص دوخته می شود و ممکن است در فروشگاه ها پیدا نشود، شما می توانید از مدل آن ها الگوبرداری کنید و به کمک یک خیاط ماهر لباس مورد نظر خود را تهیه کنید.

منبع : http://birclick.ir/2017/06

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی