ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

بازنشستگان وضعیت معیشتی مطلوبی ندارند:

0

علی‌اصغر بیات:

بازنشستگان وضعیت معیشتی مطلوبی ندارند/سه‌جانبه‌گرایی در سازمان تامین اجتماعی ضرورری است .

رییس کانون‌عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیران گفت: می‌دانیم دولت شرایط سختی دارد ولی ما بازنشستگان وضعیت مطلوبی نداریم و امیدواریم با یکسان‌سازی حقوق‌های بازنشستگان در دولت دوازدهم شاهد نتیجه امیدوار کننده‌ای باشیم.

به گزارش ایلنا، علی‌اصغر بیات رییس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیران کشور در گرامیداشت روز بازنشستگان گفت: کانون‌های بازنشستگی همواره از وزیر کار به خاطره اینکه از جنس خود کارگران است حمایت خواهند کرد. همچنین از اینکه مجدد نوربخش به عنوان مدیرعامل سازمان انتخاب کردند که توانستند به مسائل  رسیدگی کنند تشکر می کنیم.

او ادامه داد: می‌دانیم دولت شرایط سختی دارد ولی ما بازنشستگان وضعیت مطلوبی نداریم و امیدواریم با یکسان‌سازی حقوق‌های بازنشستگان در دولت دوازدهم  شاهد نتیجه امیدوار کننده‌ای باشیم.

بیات تصریح کرد: باید اصل سه‌جانبه‌گرایی در سرلوحه امروز قرار بگیرد و نمایندگان بازنشستگان باید در تصمیم گیری‌ها  حضور داشته باشند تا این چنین مسائل ما حل و فصل شود.

بیات متذکر شد: تقاضا داریم مانند گذشته به موضوع درمان ورود کنید و برای قرارداد بیمه تکمیلی مجموعه مارا یاری دعید به ما قول داده شد که در مورد مسکن بازنشستگان کمک شود که  در انتظار یاری شما هستیم

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: سازمان تامین اجتماعی از دولت طلب دارد که باعث می شود حقوق های بازنشستگان با تعویق ریخته می شود در حالی که مطالبات ما از دولت و پیمانکاران سر به فلک رسیده است

بیات افزود: هرکسی که چشم طمع به حق ما داشته باشد مقابل آن می‌ایستیم زمزمه‌هایی از هولدینگ شستا به گوش می‌رسد که خوشایند نیست.

وی در پایان افزود: ساختار کانون‌های ما به دست علی ربیعی جانی دوباره گرفت. از سویی قرارداد بیمه تکمیلی و بیمه عمر ٢٠ درصد مشارکت داشته که می‌خوانیم به ۵٠ درصد برسد.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی