ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

هزینه های سنگین طرح تحول سلامت در حال تبدیل شدن به بحران :

0

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی:

هزینه های سنگین طرح تحول سلامت در حال تبدیل شدن به بحران .

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی می گوید هزینه های سنگین طرح تحول سلامت در حال تبدیل شدن به یک بحران است. وی در عین حال تاکید دارد که منافع بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی حفظ شود و از این بایت نگرانی نداشته باشند.

«بهرام پارسایی» سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در گفتگو با ایلنا، اظهار داشت: هزینه های سنگین طرح تحول سلامت در حال تبدیل شدن به یک بحران است.

وی با اشاره به بحث های مطرح شده در خصوص اختصاص ۹ بیست و هفتم از حق درمان بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی به وزارت بهداشت، افزود: رئیس جمهوری می تواند در خصوص رسانه ای کردن این بحث به وزارت بهداشت به این وزارتخانه تذکر بدهد چرا که این بحث ها موجب شده است تا افکار عمومی خصوصا بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی دچار دغدغه های فکری شوند و مدام به این فکر باشند که قرار است چه بلایی بر سر بیمه آنها بیاید.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با تکید بر  ضرورت گفتگو بین وزارت بهداشت و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این خصوص، تصریح کرد: این مشکل را می توان با توجه به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری با گفتگو حل کرد چرا که حفظ آرامش جمعیت وسیع تحت پوشش سازمان تامین با اهمیت است و باید حق و حقوق و منافع بیمه شدگان حفظ شود.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی که مخالف سیستم ارجاع اجباری طرح تحول سلامت در استان شیراز است، گفت: دیوان محاسبات در این خصوص گزارشی ارائه داده و البته به نحوه اجرای سیستم ارجاع در استان شیراز ایرادات متعددی وارد است که برای رفع این ایردات اقدام خاصی از سوی وزارت بهداشت صورت نگرفته است.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی