ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

برخی “عزل‌شده‌ها” مجدد مشغول فعالیت شدند:

0

امیرآبادی‌: مجلس پرونده “حقوق نجومی” را رها نمی‌کند:

مسئولان در برخورد با “حقوق‌های نجومی” موفق عمل نکردند/برخی “عزل‌شده‌ها” مجدد مشغول فعالیت شدند.

عضو هیئت رئیس مجلس با بیان اینکه مسئولان در برخورد با حقوق‌های نجومی “موفق” عمل نکردند، گفت: برخی از برکنار شده‌ها به‌صورت واسطه‌ای یا غیرمستقیم دوباره در جایی مشغول فعالیت شده‌اند.

احمد امیرآبادی‌فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با اشاره به پرداخت‌های غیرمتعارف اظهار داشت: حقوق نجومی ظلمی بود که به سیمای انقلاب و نظام چنگ زد و با آبروی نظام بازی کرد و متأسفانه مسئولان در برخورد با آن موفق عمل نکردند.

وی بابیان اینکه سازمان بازرسی کشور به‌عنوان نهادی نظارتی باید گزارش خود را جامع‌تر ارائه دهد، افزود: متأسفانه تاکنون جزء چند مورد برکناری چیزی ندیده‌ایم و این در شرایطی است که برخی از برکنار شده‌ها به‌صورت واسطه‌ای یا غیرمستقیم دوباره در جایی مشغول فعالیت شده‌اند.

عضو هیئت رئیس مجلس با تأکید بر اینکه امکانات زیادی در کشور قرار دارد که حتی قانون هم اجازه استفاده از آن را برای مسئولان می‌دهد‌، گفت: استفاده از امکانات نباید به صورتی باشد که در جهت خواسته‌ها و استفاده‌های شخصی قرار گیرد چراکه این موضوع با روحیه انقلابی ما تناسبی ندارد.

امیرآبادی‌فراهانی خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی بحث حقوق نجومی را رها نخواهد کرد چراکه چگونه ممکن است کارگری ۸۵۰ هزار تومان حقوق بگیرد و حقوق مدیری ۲۰ میلیون تومان باشد.

منبع : https://www.tasnimnews.com/fa/news/1395/09/28/1270639

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی