ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

تله‌پرداز چیست؟

0

تله‌پرداز یک روش پرداخت منحصر به فرد است که در آن خریدار بدون نیاز به دستگاه کارتخوان و کارت بانکی می‌تواند هزینه فاکتور خود را به آسان‌ترین و سریع‌ترین شکل به فروشنده (پذیرنده) پرداخت کند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در این روش، خریدار می‌تواند پس از تحویل کالا یا خدمت مورد نظر خود از صدها هزار پذیرنده مجهز به درگاه پرداخت آسان پرداخت (درگاه پرداخت اینترنتی٬ دستگاه کارتخوان٬ درگاه های موبایلی و…) با استفاده از اپلیکیشن آپ پرداخت خود را به آسانی انجام دهد.

پرداخت با تله‌پرداز چگونه انجام می‌شود؟

جهت پرداخت مبلغ مورد نظر به هریک از پذیرندگان درگاه‌های پرداخت آسان پرداخت٬ پس از اطمینان از اتصال تلفن‌همراه خود به اینترنت، وارد گزینه تله‌پرداز در اپلیکیشن آپ شوید و به آسانی پرداخت خود را با طی کردن مراحل زیر انجام دهید:
۱) انتخاب پذیرنده (روش اول: وارد کردن کد تله‌پرداز پذیرنده . روش دوم : اسکن QR Code پذیرنده از روی دستگاه کارتخوان . روش سوم: انتخاب پذیرنده از منوی پایین صفحه)
۲)  وارد کردن اطلاعات خرید (شامل مبلغ، شناسه خرید و …)
۳) پرداخت (ازطریق انتخاب کارت بانکی ثبت شده در اپلیکیشن و وارد کردن رمز)

چگونه از انجام پرداخت مطمئن شویم؟
۱) دریافت پیام نتیجه تراکنش روی اپلیکیشن خریدار (بلافاصله پس از انجام تراکنش)
۲) دریافت پیامک تایید پرداخت برای خریدار و پذیرنده از سامانه پیامکی آپ (علاوه بر پیامک ارسالی بانک)
۳)  چاپ رسید تایید پرداخت روی دستگاه کارتخوان پذیرنده
۴)  استعلام نتیجه تراکنش از طریق اپلیکیشن آپ برای خریدار و پذیرنده
۵)  استعلام از طریق دستگاه کارتخوان آپ
۶)  استعلام پذیرنده از پورتال آسان پرداخت

مزایای استفاده از تله‌پرداز چیست؟

-امکان پرداخت غیرحضوری از طریق اپلیکیشن آپ
-امکان پرداخت هزینه فاکتور بدون استفاده از کارت بانکی و با سرعت و سهولت بالا
-پرداخت سریع٬ تنها با وارد کردن رمز دوم و CVV2
-ارسال پیام نتیجه تراکنش برای خریدار و فروشنده بلافاصله پس از انجام تراکنش
-امکان پرداخت تا سقف ۵۰ میلیون تومان در روز با هر کارت عضو شبکه شتاب
-مدیریت خریدها و تراکنش‌ها از اپلیکیشن آپ
-شرکت در قرعه‌کشی‌های هفتگی ، ماهانه و فصلی آپ و جوایز ویژه تله پرداز

تله‌پرداز برای چه کسب و کارهایی مناسب است؟
-کلیه کسب و کارهایی که سرویس ارسال کالا (پرداخت در محل) یا ارائه خدمت دارند (شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و خصوصی، فروشگاه‌های اینترنتی، تاکسی‌ها٬ مراکز تهیه غذا و …)
-کلیه کسب و کارهایی که امکان شارژ حساب کاربری را به کاربران خود می‌دهند: (اپلیکیشن‌ها، کارت‌های اعتباری، فروشگاه‌ها و …)
-کلیه مراکز خریدی که تمایل دارند امکان پرداخت مبلغ فاکتور بدون مراجعه به صندوق یا پرداخت بدون کارت در پای صندوق را به مشتریان خود ارائه دهند.

هزینه استفاده از این خدمت چقدر است؟

استفاده از این روش پرداخت نه تنها برای خریدار و پذیرنده هیچ‌گونه هزینه‌ای در بر ندارد، بلکه می‌توانید در جشنواره‌های متنوع آپ شرکت کنید و با انجام خرید از تله‌پرداز امتیاز بگیرید.
راه‌های فعال‌سازی تله‌پرداز
کاربران‌: کلیه کاربران اپلیکیشن آپ می‌توانند بدون نیاز به ثبت‌نام و به صورت کاملا رایگان از مزایای پرداخت از طریق تله‌پرداز بهرمند شوند.
پذیرندگان‌: کسب و کارهایی که علاقه‌مند به ارائه خدمات تله‌پرداز به مشتریان خود هستند می توانند با شماره ۸۳۳۳۳-۰۲۱ تماس بگیرند یا درخواست خود را به آدرس telepardaz@asanpardakht.ir  ارسال کنند.

منبع : http://isna.ir/news/95092415420

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی