ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

تبدیل ارز در خودپردازهای بانک ملی عملیاتی می شود:

0
تا پایان سال جاری:

تبدیل ارز در خودپردازهای بانک ملی عملیاتی می شود.

یک مقام مسئول بانک ملی ایران از عملیاتی شدن تبدیل ارز در خودپردازهای این بانک تا پایان سال ۹۵ خبر داد.

به گزارش بانکداران ۲۴ (Banker)،مسعود خاتونی در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران با تاکید بر اینکه نگرانی از بابت موجودی اسکناس خودپردازها در ایام پایانی سال وجود ندارد، گفت: در ایام پایانی سال نگاه مردم به عملیات مالی و رفتار آنها در بازار تغییر می کند و عملیات پولی آنها افزایش می یابد که بر این اساس آمادگی از بابت تامین اسکناس مورد نیاز مردم در پایان سال وجود ندارد.
معاون بانک ملی در پاسخ به سوال مهر افزود: ترافیک عملیاتی در خودپردازها در ایام پایانی سال افزایش می یابد و تلاش بر این است که کار به بهترین شکل پیش رود. بر همین اساس تمام دستگاههای خودپرداز به صورت لحظه ای و آنلاین چک می شوند اگر وجوه و موجودی آنها کاهش یابد به سرعت جبران خواهد شد.
وی تصریح کرد: البته علیرغم تمامی تمهیداتی که در این ایام اندیشیده می شود ممکن است به دلیل بار اضافی که به یک دستگاه وارد می شود مشکلاتی هم بروز کند اما به سرعت رفع می شود.
خاتونی از وجود هفت هزار دستگاه خودپرداز این بانک در سراسر کشور خبر داد و در پاسخ به پرسشی مبنی بر تبدیل ارز در دستگاههای خودپرداز گفت: زمانی که مسافران وارد ایران می‌شوند تدابیری تا پایان سال اندیشیده خواهد شد که بتوانند ارزهای رایج اصلی را به دستگاه تحویل داده و کارت عضو شتاب دریافت کنند و تا زمانی که در ایران حضور دارند نیاز به حمل پول به صورت فیزیکی نداشته باشند.
وی ادامه داد: این امر امنیت را برای مسافران بالا می برد و بعد از آن در زمان خروج از کشور می توانند کارت را در فرودگاه تحویل داده و ارز معادل موجودی آن را دریافت کنند.
به گفته خاتونی، تبدیل ارز در خودپردازهای این بانک تا پایان سال عملیاتی خواهد شد.

منبع : http://banker.ir/news/179182

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی