ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

اصلاح قانون کار ارتباطی به تحریم ندارد :

0
رییس کمسیون اقتصادی مجلس:
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اصلاح قانون کار ارتباطی به مساله تحریم ندارد، گفت: برخی از این امر به عنوان پیامد منفی تبلیغ می کنند که واقعیت ندارد؛ در حالی که می تواند ایجاد میلیون ها شغل در کشور را به همراه داشته باشد.
ایران اکونومیست

به گزارش ایران اکونومیست؛ محمدرضا پور ابراهیمی روز سه شنبه در نهمین کنفرانس بین المللی «تجارت جهانی مبلمان، طراحی، هنر، دکوراسیون و صنایع وابسته» در مرکز همایش های صدا وسیما افزود: اکنون در کشور سه میلیون واحد صنفی وجود دارد.
وی با بیان اینکه با اصلاحات جزیی می توان بخشی از مشکلات اشتغال را برطرف ساخت، افزود: موضوع اصلاح قانون کار برای حفظ منافع کارگران مطرح می شود اما برخی آن را نادیده گرفتن حقوق کارگران تفسیر می کنند، که این مطلب با واقعیت تطبیق ندارد.
پورابراهیمی اضافه کرد: حوزه اصناف می توانند دو تا سه میلیون شغل ایجاد بکنند.
وی در ادامه به طرح اصلاح قانون کار اشاره کرد و گفت: این طرح ارتباطی به مساله تحریم ندارد که برای آن مانع تراشی شود.
وی یادآور شد: امروز برای ساخت یک مجتمع پتروشیمی میلیاردها تومان سرمایه گذاری صورت می گیرد که موجب اشتغال ۲ هزار نفر شود اما اصلاح قانون کار میلیون ها شغل ایجاد خواهد کرد که برای این امر باید تصمیم جدی گرفت.
منبع : http://iraneconomist.com/fa/news/137249

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

لطفا دیدگاه خود را ثبت کنید

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی