ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

تجمع کارگران در اعتراض به اصلاح قانون کار و توسعه مناطق آزاد :

0

صبح امروز مقابل مجلس شورای اسلامی اتفاق افتاد؛

تجمع کارگران در اعتراض به اصلاح قانون کار و توسعه مناطق آزاد .

ایلنا: تجمع صنفی گروه‌های کارگری در اعتراض به تصیمیم مشترک دولت و مجلس برای اصلاح قانون کار، توسعه مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و ادغام درمان سازمان تامین اجتماعی صبح امروز در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 به گزارش خبرنگر ایلنا، این اجتماعی صنفی از ساعت ۱۰ صبح امروز از به هم پیوستن کارگران شاغل و بازنشسته خصوصا کارگران حمل ونقل در مقابل درب شمالی ساختمان مجلس شورای اسلامی برپا شده است.

تا این لحظه شمار حاضران در این اجتماع صنفی دست‌کم تا چند صد نفر برآورد می‌شود.

معترضان در راستای دلایل و اهداف برپایی این اجتماع صنفی کارگری پلاکارت‌ها و تابلو نوشته‌هایی همراه خود دارند و در عین حال در راستای مطالبات صنفی خود شعارهایی را سر می‌دهند.

«قرار داد موقت بردگی کارگر»، «توقف اصلاح قانون کار به سرمایه دار»، «کارگر اخراجی شاغل باید گردد»، «شرکت پیمانکاری ملغی باید گردد» و «معیشت، منزلت حق مسلم ماست» از جمله شعارهایی است که تا این لحظه توسط کارگران حاضر در این تجمع اعتراضی مطرح شده است.

همچنین بنا بر مشاهده خبرنگار دیگر ایلنا این تجمع صنفی با آرامش در حال برگزاری است و انتظامات حاضر در  مقابل درب ورودی مجلس، برگزاری این تجمع را تحت نظر قرار دادند.

منبع : http://www.ilna.ir

 

 

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی