ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

اصلاح قانون کار از دستور کار مجلس خارج شد:

0

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی در گفت‌وگو با فارس:

اصلاح قانون کار از دستور کار مجلس خارج شد/ بررسی دوباره پس از دریافت نظر شرکای اجتماعی.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از خروج لایحه اصلاح قانون کار از دستور کار این کمیسیون در مجلس خبر داد و گفت: این لایحه پس از دریافت نظرات کارگروه سه‌جانبه ملی دوباره بررسی خواهد شد.

علی رستمیان نماینده سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت بررسی اصلاح قانون کار در مجلس، گفت: این لایحه فعلاً از دستور کار کمیسیون خارج شده است.

وی افزود: برای بررسی مجدد نیازمند دریافت نظرات کارشناسی کمیته سه‌جانبه ملی کارگران، کارفرمایان و دولت هستیم.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، تأکید کرد: در همین زمینه مقرر شد تا دولت نظرات این کمیته را جمع آوری کند و بعد از جمع‌بندی نظرات سه‌جانبه و ارائه آن به مجلس، مجدداً لایحه اصلاح قانون کار در دستور کار قرار می‌گیرد.

رستمیان گفت: در این زمینه ضرب‌الاجلی تعیین نشده اما پیش‌بینی می‌شود که ظرف یک ماه تا ۴۰ روز آینده نظرات همه طیف‌ها دریافت و به مجلس ارائه شود.

منبع : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950825000680

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی