ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

مخالفت با اصلاحیه قانون کار نیازمند اعتراض یکپارچه است :

0

یک تشکل کارگری:

مخالفت با اصلاحیه قانون کار نیازمند اعتراض یکپارچه است .

یک تشکل کارگری با صدور بیانیه ای، به تلاش های دولت و مجلس برای به کرسی نشاندن اصلاحات قانون کار علیرغم مخالف‌های کارگران اعتراض کرده است.

به گزارش ایلنا، اتحادیه آزاد کارگران ایران، با صدور بیانیه‌ای نسبت به در دستور کار قرار گرفتن لایحه اصلاح قانون کار اعتراض کرده است.

در بخش‌هایی از این بیانیه آمده است: علیرغم مخالفتهای کم سابقه کارگری که بر علیه لایحه اصلاحیه دولت بر روی قانون کار در طول بیش از دو ماه گذشته صورت گرفته است  دولت و مجلس در اقدامی همسو و هم جهت از طریق وقت کشی و توسل به تناقض گوئی، بررسی و تصویب این لایحه ضد کارگری را همچنان در دستور نگاه داشته اند.

در ادامه این بیانیه می‌خوانیم: چنین برخوردی از سوی دولت و مجلس با لایحه ای که مخالفتی بسیار گسترده و همگانی بر علیه آن در جریان است، بیانگر چیزی جز تلاش برای وقت کشی و وجود عزمی جدی برای بررسی و تصویب آن  در مجلس شورای اسلامی نیست.

درپایان این بیانیه، این تشکل کارگری، اعلام کرده است از دستور کار خارج شدن لایحه اصلاح قانون کار نیازمند اعتراض جدی و یکپارچه کارگران است و می بایست برای ایجاد سد محکمی در برابر چنین تعرضات خانمان براندازی، متحد شد.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی