ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

کارگران از ادامه چنگ اندازی‌ها به منابع درمان ناراضی‌ هستند :

0

یک فعال کارگری استان لرستان:

کارگران از ادامه چنگ اندازی‌ها به منابع درمان ناراضی‌ هستند .

ایلنا: یک فعال کارگری استان لرستان می گوید در شرایطی که کیفیت خدمات درمانی وزارت بهداشت وضعیت مطلوبی ندارد، پزشکان مستقر در مدیریت این وزارتخانه قصد دارند تا منابع درمان کارگران را صرف ادامه اجرای طرح‌های شکست خورده کنند.

«محمد حسن موسیوند» در گفتگو با ایلنا با اعلام این مطلب اظهار داشت: جبران منابع طرح تحول سلامت از محل منابع صندوق درمان سازمان تامین اجتماعی نتنها کمکی به ارتقاء نظام سلامت کشور نمی‌کند؛ بلکه  خدمات دهی به کارگران بیمه شده را کاهش می‌دهد.

وی افزود: هرگونه دخل و تصرف در اموال کارگران منوط به اجازه شرکای اجتماعی است اما دولت همانند همیشه که نظر شرکای اجتماعی را در خصوص تصمیمات کلان جویا نمی‌شود، در این مورد نیز چنین عمل کرده است.

این فعال کارگری استان لرستان برای نمونه به لایحه اصلاح قانون کار اشاره کرد و افزود: این لایحه سراسر ضد کارگری دستاوردهای سالها تلاش‌ ومبارزه کارگران برای برقراری عدالت اجتماعی را نادیده گرفته است.

موسیوند اقدامات دولت را در تمام زمینه‌ها منجر به تنش  در روابط کار و حاکمیت استبداد بر آن دانست و افزود: دولت باید به خوبی بداند که کارگران تمایلی ندارند هزینه‌های طرح‌های شکست خورده دولت را بدهند از این رو با هرگونه ادغام صندوق درمان تامین اجتماعی برای مصارف دولتی مخالفت می‌کنند.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی