ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

تغییرات قانون کار تبعات ناگواری برای جامعه کارگری دارد :

0

معاون پارلمانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی:

تغییرات قانون کار تبعات ناگواری برای جامعه کارگری دارد .

ایلنا: معاون پارلمانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی در دولت یازدهم حیاط خلوت هیچ گروه و دسته‌ای نیست و در حال حاضر سازمان تامین اجتماعی سیاست توسعه مراکز درمانی مستقیم خود را به صورت جدی دنبال می‌کند و از طریق ایجاد مراکز درمانی مختلف در مناطق کمتر توسعه یافته و محروم در صدد ارتباط مستقیم درمانی با جامعه بیمه‌شدگان است.

عبدالرحمان تاج‌الدین معاون حقوقی و پارلمانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در همایش امروز دبیران اجرایی خانه‌های کارگر سراسر کشور با بیان اینکه تغییراتی که برای قانون کار و ادغام منابع مالی سازمان تامین اجتماعی در نظر گرفته شده تبعات ناگواری را برای سازمان تامین اجتماعی به دنبال دارد، گفت: این وضعیت در نهایت به زیان جامعه بیمه‌شدگانی است که هم اکنون به اتفاق خانواده‌هایشان از خدمات سازمان استفاده می‌کنند.

وی مشخصاً بحث ادغام منابع مالی سازمان تامین اجتماعی را زنگ خطر تلقی کرد و افزود: در شرایطی هستیم که دولت یازدهم تلاش کرده تا در این سه سال سازمان تامین اجتماعی را به مسیر اولیه و قانونی فعالیت‌های خود بازگرداند.

تاج‌الدین با بیان اینکه مدیران کنونی سازمان تامین اجتماعی با پاک‌دستی تمام درصدد ارائه خدمات به بیمه‌شدگان هستند، افزود: سازمان تامین اجتماعی در دولت یازدهم حیاط خلوت هیچ گروه و دسته‌ای نیست و در حال حاضر سازمان تامین اجتماعی سیاست توسعه مراکز درمانی مستقیم خود را به صورت جدی دنبال می‌کند و از طریق ایجاد مراکز درمانی مختلف در مناطق کمتر توسعه یافته و محروم در صدد ارتباط مستقیم درمانی با جامعه بیمه‌شدگان است.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی