ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

دستمزدهای نیروی کار متناسب با هزینه‌های زندگی نیست:

0

مدیر امور بین‌الملل خانه کارگر:

دستمزدهای نیروی کار متناسب با هزینه‌های زندگی نیست/ مشکل دستمزدها از مشکلات اساسی نیروی کار است.

مدیر امور بین‌الملل خانه کارگر مشکل دستمزدها را از مشکلات اساسی نیروی کار عنوان کرد و گفت: متاسفانه هم‌اکنون دستمزدهای نیروی کار متناسب با هزینه‌های زندگی نیست و باید برای آن فکری اساسی صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، محمد حمزه‌ای عصر امروز در آیین بدرقه هیئت کارگری کشور کره‌شمالی، از برنامه‌ریزی مناسب دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز برای سفر این هیئت کارگری قدردانی کرد و با اشاره به همکاری‌های خوب کره‌شمالی با جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: ملت ایران هیچگاه محبت‌های کشور کره‌شمالی را در مقاطع مختلف فراموش نخواهند کرد و این همکاری‌ها سبب می‌شود که دو کشور همچنان ارتباطات خوبی و همیشگی با یکدیگر داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه ملت کره‌شمالی بتواند در تحقق اهداف خود موفق شوند، گفت: دو کشورایران و کره شمالی در ارتباط با مبارزه با امپریالیسم و نظام سرمایه‌داری و جهانخواری به سرکردگی آمریکا اتفاق نظر دارند.

حمزه‌ای با بیان اینکه کشور ایران نیز همواره با توطئه‌های آمریکا روبرو بوده است افزود: آمریکا همواره با اقدامات خود به مقابله با پیروزی‌های ملت ایران پرداخته که نمونه آن کودتای ۲۸ مرداد است که متاسفانه در آن حرکت موفق شد در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز این حرکات با اقداماتی نظیر کودتای نوژه، جنگ تحمیلی، تحریم‌ها ادامه یافته که به دلیل همراهی و حضور مردم در تحقق آنها ناکام مانده است.

وی با بیان اینکه نیروی کار در دنیا با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند، گفت: توجه به حقوق بنیادین کار، بهداشت و ایمنی کار موضوع دستمزدها از جمله اهم این مسایل به شمار می‌روند که باید اتحادیه‌های کارگری با همفکری و تبادل نظر برای رفع آن تلاش کنند.

وی مشکل دستمزدها را از مشکلات اساسی نیروی کار عنوان کرد و گفت: متاسفانه هم اکنون دستمزدهای نیروی کار متناسب با هزینه‌های زندگی نیست وباید برای آن فکری اساسی صورت گیرد.

حمزه‌ای با تأکید بر اینکه اتحادیه‌های کارگری همواره به دنبال صلح و آرامش هستند، گفت: تشکل‌های کارگری همواره مخالف جنگ هستند و ما هیچگاه از یاد نمی‌بریم که اتحادیه کارگری جهان اولین نهادی بود که با آغاز جنگ علیه ایران آن را محکوم کرد.

این گزارش حاکی است، هیأت بلندپایه کارگری کشور کره‌شمالی به منظور بازدید از واحدهای صنعتی تبریز و آشنایی با جامعه کارگری استان آذربایجان شرقی در سفری سه روزه به میزبانی خانه کارگر آذربایجان شرقی وارد تبریز شده بود.

دیدار با مقامات استان آذربایجان‌شرقی، گفت‌‌وگو با تشکل‌های کارگری و نیز بازدید از مراکز فرهنگی وتاریخی استان از برنامه‌های سفر این هیئت کارگری بود.

منبع : http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950722000724

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی