ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

استفاده از تجارب بازنشستگان لازمه توسعه و پیشرفت سازمان هاست:

0
مدیر کل تامین اجتماعی کردستان:

استفاده از تجارب بازنشستگان لازمه توسعه و پیشرفت سازمان هاست.

به مناسبت تکریم بازنشستگان، در مراسمی با حضورمدیران کل و درمان تامین اجتماعی ، روسای کانونهای بازنشستگی و کانون کارکنان بازنشسته، از منتخبین نمونه بازنشستگی و مستمری بگیر تامین اجتماعی استان کردستان تقدیر به عمل آمد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی استان کردستان در این مراسم با اشاره به جایگاه و اهمیت احترام به بازنشستگان گفت: بازنشستگان افرادی هستند که گرانبها‌ترین روز‌های خود را وقف خدمت به مردم کرده و همواره صادقانه در راه توسعه و خدمت به سازمان و میهن اسلامی گام نهاده اند.
قریشی خاطر نشان کرد: بازنشستگی پایان کار نیست و این سازمان همواره نیازمند تفکر، همراهی و همفکری بازنشستگان است.
وی افزود: اگر تجربه بازنشستگان در کنار توان نیروهای جوان قرار بگیرد ضمن هموارتر شدن مسیر رشد و توسعه، موجبات پویاتر شدن سازمان نیز فراهم می شود.
مدیر کل تامین اجتماعی کردستان گفت: بازنشستگی به عنوان فصلی دیگر از زندگی همه شاغلین همواره مورد توجه است و پرداختن به موضوع بازنشستگی و بررسی و یافتن راه حل‌های مناسب برای حل مشکلات آنان درواقع به نوعی تکریم این افراد در خانواده و اجتماع و ترسیم چشم اندازی روشن، امیدوارکننده و عزت‌مندانه برای جامعه شاغلین خواهد بود.
گفتنی است، در این مراسم از ٣ نفر از همکاران بازنشسته و ۴ نفر ازمنتخبین نمونه (دو نفر بازنشسته و دو نفر همسر بازمانده) تأمین اجتماعی استان کردستان تقدیر به عمل آمد.

منبع : http://www.tamin.ir/News/Item/32601/2/32601.html

 

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی