ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

مستمری بازنشستگان کافی نیست:

0

رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته:

مستمری بازنشستگان کافی نیست/ بیمه تکمیلی از نان شب‌هم واجب‌تر است .

ایلنا: رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری‌بگیران سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: بیمه حقی است همگانی که باید در اختیار همه کارگران و بازنشستگان قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی‌اصغر بیات که در راهپیمایی بازنشستگان تامین اجتماعی در پارک آب و آتش شرکت کرده بود گفت: سازمان تامین اجتماعی در تلاش بوده که بیمه بازنشستگان ارزان شود زیرا بازنشستگان با توجه به مستمری‌هایی که دریافت می‌کنند توان پرداخت هزینه‌های بالا برای بیمه را ندارند.

بیات با اشاره به برگه سهام عدالت متعلق به بازنشستگان گفت: این برگه‌ها از سال ۸۵ در اختیار بازنشستگان قرار گرفته که عده‌ای از آن برخوردار و عده‌ای دیگر نیز آنها را در اختیار ندارند.

وی افزود: در خصوص وضعیت پرداختی‌های بازنشستگان در مجلس بررسی هایی صورت گرفته که از دولت می‌خواهیم این بررسی‌ها را تکمیل کند.

رئیس سازمان بازنشستگان با اشاره به اینکه کانون بازنشستگان در ۳۳۰ شهر کانون شهرستانی و استانی دارد گفت: کانون پیگیر مشکلات بازنشستگان است و تا حل تمامی مشکلات بازنشستگان و مستمری‌بگیران آنها را پشتیبانی می‌کنند.

وی در پایان افزود: بیمه تکمیلی از نان شب هم برای بازنشستگان واجب‌تراست. از این رو از وزیر کار و رفاه می‌خواهیم که به مشکلات بیمه تکمیلی بازنشستگان رسیدگی کند.

منبع : http://www.ilna.ir

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی