ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

مجلس باید حق و حقوق کارگران را در کنار دولت و کارفرمایان ببیند:

0

بیانیه کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران

مجلس باید حق و حقوق کارگران را در کنار دولت و کارفرمایان ببیند+تصویر بیانیه.

در حالی پس از اظهارات رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس که وزارت کار را برای پس‌گیری لایحه قانون کار متزلزل دانسته بود که وزارت کار سکوت کرده بود و امروز دبیر کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران در واکنش به این اظهارات بیانیه صادر کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، پس از صدور بیانیه و درخواست نمایندگان شورای عالی کار برای بازگشت لایحه اصلاح قانون کار به دولت و بررسی در اولین جلسه شورای عالی کار، حسن هفده‌تن،، معاون روابط کار وزارت کار اعلام کرد: تصمیم ما این است در صورت تصویب شورای‌ عالی کار، لایحه اصلاح قانون کار را از مجلس پس بگیریم.

اما پس از این واکنش بود که سلمان خدادادی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در واکنش به این اظهارنظرها گفت: واقعا جای تعجب است که چنین پیشنهادی از سوی معاون وزیر کار مطرح شده زیرا لایحه ای که هنوز بررسی آن در مجلس آغاز نشده چرا باید از سوی دولت پس گرفته شود؛ این چه تزلزلی است که در میان مسئولان دولتی قرار دارد.

در حالی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس درخواست بازپس گیری لایحه اصلاح قانون کار از سوی مسئولان وزارت کار را تزلزل در این وزارتخانه خواند که مسئولان وزارت کار در برابر این نقد حاضر به پاسخگویی نشدند.

اما حسین حبیبی، دبیر کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران در واکنش  به اظهارات خدادادی رئیس کیمسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از کانون هماهنگی شورای اسلامی کار استان تهران بیانیه ای صادر کرد که متن کامل بیانیه به این شرح  است.

منبع :

شناسه خبر: ۱۱۹۳۳۳۰ سرویس: اقتصادی

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی