ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

به صندوق‌های بازنشستگی همچون فرزندی بیگانه نگاه می‌شود:

0

ربیعی:

به صندوق‌های بازنشستگی همچون فرزندی بیگانه نگاه می‌شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به صندوق‌های بازنشستگی اظهار کرد: صندوق‌ها در کشور به خوبی شناخته نشده‌اند و همانند فرزندان بیگانه به آنها نگاه می‌شود.

به گزارش ایسنا، علی ربیعی صبح امروز (پنجشنبه) در حاشیه بازدید از پروژه آزادراه شرق اصفهان اظهار کرد: مسائل اساسی کشور با اجماع بزرگ حل می‌شود و اجماع بزرگ‌ترین رویکرد دولت تدبیر و امید بوده است و می‌تواند باعث حل مسائل بزرگ کشور شود.

وی با بیان اینکه هم‌افزایی در دولت نیز یکی از رویکردها به حساب می‌آید افزود: رابطه ما با مجلس شورای اسلامی رابطه اصلاح‌گری و اجماع برای حل مشکلات است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: دولت دوران شکوفایی خود را طی می‌کند. در حال حاضر ۱۳ درصد به حمل و نقل کاشی و سرامیک و ۴ درصد به فروش سیمان اضافه شده است. همچنین مصرف برق صنعتی در کشور افزایش یافته است و تمام اینها نشان می‌دهد که دولت در حال گذراندن دوران شکوفایی خود است.

وی با اشاره به صندوق‌های بازنشستگی اظهار کرد: صندوق‌ها در کشور به خوبی شناخته نشده‌اند و همانند فرزندان بیگانه به آنها نگاه می‌شود.

ربیعی با بیان اینکه صندوق‌های بازنشستگی می‌تواند به عنوان موتور توسعه ملی نقش‌آفرینی کند، اظهار کرد: متاسفانه در یک بازه زمانی صندوق‌ها حیات خلوت مدیران شدند و مدیران ناکارآمد و به جا مانده از هر جایی به صندوق‌های بازنشستگی تحمیل می‌شدند.

وی ادامه داد: امروز در اصفهان به تعداد تخت‌های هتل‌ها ششصد تخت اضافه خواهد شد. بحث خرید ریل از کارخانه ذوب‌آهن نیز در هفته آینده پیگیری خواهد شد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: پروژه آزادراه شرق اصفهان به محیط زیست و به شهر اصفهان کمک می‌کند. همچنین این پروژه بر افزایش درآمد بازنشستگان نیز موثر واقع خواهد شد.

منبع : http://isna.ir/news/95062515806

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی