ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

وام‌های کلان نامتعارف به افراد ذی‌نفوذ و دارای رابطه تعلق گرفته است :

0
پارسایی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:
سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ گفت: وام‌های کلان نامتعارف با بهره کم و قوانین خاص، به افراد ذی‌نفوذ و دارای رابطه تعلق گرفته است.
محمد پارسایی سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به وام‌های کلان اظهار داشت: در جلسه‌ای که امروز به همراه مسئولان سازمان‌های مربوطه قضایی و نظارتی نظیر سازمان بازرسی و دیوان محاسبات و همچنین مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار شد، پیرامون این مسأله بحث و بررسی انجام شد و در آینده نزدیک گزارشی را به صحن علنی مجلس ارائه دهیم.
وی در پاسخ به این سوال که وام‌های کلان شامل چه مبالغی است و به چه کسانی تعلق گرفته است گفت: وام‌های کلان نامتعارف با بهره کم و قوانین خاص، به افراد ذی‌نفوذ و دارای رابطه تعلق گرفته است. چنین تسهیلاتی باید با نظارت و پیگیری به خزانه بازگشت داده شود.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ در همین‌باره افزود: اینکه چه کسانی این وام‌ها را دریافت کرده‌اند، معلوم نیست اما بر اساس تحقیقاتی که انجام می‌شود، گزارشی را خدمت مردم ارائه می‌کنیم.

منبع : http://www.yjc.ir/fa/news/5729110

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی