ازاینکه پایگاه خبری - تحلیلی- آموزشی سایت اقتصادی ایران را جهت بازدید خود انتخاب نموده اید سپاسگزاری می نمایم. ضمنا"، این سایت،به نشانیهای : http://eghtesadi1.ir ، http://eghtesadiiran.ir ونیز http://eghtesadiiran.com قابل مشاهده می باشد. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی
About

تقدیر از بازنشستگان:

0
همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان انجام می‌شود:

تقدیر از بازنشستگان، همسران بازمانده متوفی و از کار افتادگان نمونه توسط سازمان تأمین اجتماعی.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی از برنامه این سازمان برای تقدیر از بازنشستگان، همسران بیمه شدگان متوفی و از کار افتادگان نمونه همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر منصور اعتصامی گفت: سازمان تامین اجتماعی در صدد است به منظور ارج نهادن به جایگاه والای بازنشستگان، همسران بیمه شدگان متوفی و از کار افتادگان کلی افراد شاخص و موفق در بین این عزیزان شناسایی و مورد تقدیر قرار دهد.
دکتر اعتصامی سابقه پرداخت حق بیمه، موفقیت‌های علمی از قبیل تدریس در مراکز رسمی آموزشی، پیشرفتهای تحصیلی دانشگاهی، موفقیت در رقابتهای فرهنگی ، علمی ، ورزشی، خلق آثار فرهنگی ، هنری و علمی و خلق ارزشهای دینی واخلاقی در سطوح مختلف با تائید مراجع ذیصلاح را از جمله معیارهای انتخاب بازنشستگان، همسران بازماندگان متوفی و از کار افتادگان نمونه عنوان کرد.
وی افزود: تربیت فرزندان شایسته از دیگر معیارهای انتخاب بازنشستگان، همسران بیمه شدگان متوفی و از کار افتادگان کلی نمونه است و داشتن مدارک دانشگاهی، موفقیت در رقابتهای ورزشی ، علمی و هنری یا خلق آثار فرهنگی و هنری ، علمی از سوی فرزندان نیز در انتخاب بازنشستگان نمونه تأثیرگذار است.
دکتر اعتصامی ادامه داد: ارائه پیشنهادها یا خدمات مبتنی بر تجربیات موثر به دستگاههای اداری و اجرایی کشور و ارائه پیشنهادهای موثر در بهبود کیفیت ارائه خدمات به مخاطبین سازمان در مراکز تامین اجتماعی و ارائه پیشنهادهای موثر در رفع چالشهای سازمان تامین اجتماعی که به مرحله عملیاتی و اجرایی نیز رسیده باشد از دیگر معیارهای انتخاب بازنشستگان، همسران بیمه شدگان متوفی و از کار افتادگان نمونه است.
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی مشارکت در امور عام المنفعه و خیریه و همچنین کارآفرینی و ایجاد اشتغال را از دیگر معیارهای انتخاب بازنشستگان، همسران بیمه شدگان متوفی و از کار افتادگان نمونه برشمرد و گفت: در رابطه با همسران بیمه شدگان متوفی علاوه بر موارد اعلام شده، تحت تکفل و در قید حیات بودن پدر و مادر متوفی نیز به عنوان یکی از معیارهای انتخاب و برگزیده شدن مورد توجه قرار دارد.
دکتر اعتصامی از تمامی بازنشستگان، از کار افتادگان و همسران بیمه شدگان متوفی دعوت کرد که در صورت دارا بودن شرایط، فرم های مربوطه را تکمیل کرده و به ادارات کل ، شعب ، مدیریت های درمان تامین اجتماعی استانها و کانون‌های بازنشستگان سراسر کشور تحویل دهند.
وی اظهار داشت: مراسم ویژه تکریم بازنشستگان، از کار افتادگان و همسران بیمه شدگان متوفی همزمان با روز خانواده و تکریم بازنشستگان در مناسبت ٢۵ ذی الحجه برگزار خواهد شد.

منبع : http://www.tamin.ir/News/Item/29866/2/29866.html

مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران http://eghtesadiiran.com http://eghtesadiiran.ir http://eghtesadi1.ir

Comments are closed.

استفاده ازمطالب پایگاه خبری - تحلیلی - آموزشی سایت اقتصادی ایران با ذکرمنبع بلامانع است. مدیرمسئول سایت اقتصادی ایران: محمدرضا عادلی مسبب کودهی